Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Takhle zdemoloval své auto údajně jeden z nejkrásnějších Čechů. Dámy, váš názor?

Zdroj: facebook.com
Patří mezi největší talenty, jaké v Česku v rámci nejtvrdšího bojového sportu máme. Zápasník MMA Miloš Petrášek však na sebe strhává pozornost nejen svými výkony v kleci, ale také svým zjevem. Tenhle hezoun totiž na zápasy MMA už přilákal stovky dívek.

Nikdo z tuzemských zápasníků zkrátka nemá tolik fanynek jako Miloš. V internetových diskuzích ho dokonce jeho obdivovatelky označují za nejkrásnějšího Čecha. Ostatně o fyzických přednostech tohoto borce se můžete přesvědčit v naší fotogalerii. Každopádně všem Milošovým fanynkám i fanouškům pořádně zatrnulo, když na jeho facebookovém profilu spatřili snímky z nedávné dopravní nehody, která Petráška potkala při cestě z tréninku. Jeho auto tehdy vyjelo ze silnice, šlo třikrát přes střechu a přerazilo strom.

„Jsem v pohodě a dál trénuju na svůj listopadový zápas,“ vzkázal fanouškům zápasník. Největší český talent MMA se představí na galavečeru organizace GCF 28. listopadu v pražské aréně Sparty na Podvinném mlýně. Pokud se mu podaří zvítězit, opět udělá další krok na své cestě do UFC – nejprestižnější a nejlepší světové ligy MMA.

Dámy a pánové, u toho byste rozhodně neměli chybět!

Související články

Další články