Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle z ní kosti ještě nečouhaly! Míša Ochotská se uzavřela před světem a vůbec nevypadá dobře!

Snad se dá brzy do kupy!
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Dříve patřila Michaela Ochotská k nejvíce sexy televizním moderátorkám a muži na ní rádi spočinuli okem. Vždycky byla drobná, ale nyní je bohužel vyzáblá, což potvrdil i její manžel Lukáš Rosol. O Míšu má strach rodina i celé Česko!

Dříve byla skoro denně na obrazovkách, po seznámení s Lukášem Rosolem ale z očí veřejnosti zmizela v útrobách luxusního domu, který s Lukášem a později malým synem Andrém obývala.

Teď to ale vypadá, že vztah je minulostí. Ochotská utekla ke svým rodičům. Ti jí pomáhají s výchovou syna a navíc se o slabou maminku starají. „Míša hodně zhubla, což všichni víme,“ řekl Lukáš Blesku s tím, že jeho žena potřebuje pomoc, kterou on jí dát nemůže. Věčně cestuje, trénuje nebo se léčí s achilovkou.

Michaela (31) tak byla na hyperaktivního syna sama a něco evidentně nezvládá. Navíc se uzavírá před světem. S médii nekomunikuje a ani její přátelé netuší, jak na tom ve skutečnosti je.

Každopádně její poslední fotky vůbec nevypadají dobře. Hlavně ta poslední přidaná na konci listopadu, kde Míša zapaluje adventní věnec. Její ruka je opravdu vyzáblá a tváře propadlé. Nejvyšší čas, aby se sebou začala něco dělat!

Související články

Další články