Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Takhle vznikala Ulice: Unikátní snímky ze stavby ateliéru nekonečného seriálu

Takhle vznikala Ulice: Unikátní snímky ze stavby ateliéru nekonečného seriálu
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 11 fotografií
velká galerie
Ulice patří mezi stálice českých seriálu a na obrazovkách televize Nova běží už dlouhých patnáct let. Za tu dobu se v nekonečné Ulici vystřídala spousta herců, z nichž někteří bohužel již nejsou mezi námi a ti další v seriálu doslova vyrostli a dospěli. Nyní byly na sociálních sítích televize zveřejněny unikátní snímky ze stavby ateliérů a fanoušci žánru mýdlové opery si mohou udělat představu o tom, jak vše vznikalo a kolik za tím stojí práce.

Nekonečný seriál Ulice se začal natáčet v roce 2005 v pražských ateliérech v objektu bývalé tiskárny v Hostivaři. V seriálu se spousta postav pravidelně obměňuje, ale některé herce si diváci oblíbili natolik, že v Ulici působí od samého začátku, tedy dlouhých patnáct let.

Mezi jedny z nejoblíbenějších hrdinů patří Lumír Nykl, který v počátku ztvárnil polovičního mafiána a člověka, od kterého byste se nejraději drželi dál. Legendární je scéna, kdy ještě zlý Lumča znásilní svoji budoucí ženu Světlanu.

V průběhu natáčení se ale jeho postava změnila v dobrotivého muže, který prakticky vždy stojí na straně spravedlnosti a pravdy. Podobný osud potkal i postavu Bedřicha Lišky, který byl zpočátku vykreslován jako kriminálník s pokřivenou minulostí.

Dnes je to sice prvotřídní proutník Ulice, ale zato má dobré srdce. A to se počítá. Mezi další postavy patří například Anička Lišková, Franta Liška, bývalá feťačka Zuzana, Gábina Pumrová a spousta dalších.

Do galerie se můžete podívat na unikátní snímky ze stavby ateliéru nekonečného seriálu Ulice.

Promotéři Clashe odtajnili další porci bizáru: Sumo zápas, dívčí řežba, kontroverzní Laduška i velké překvapení

Související články

Další články

Nejnovější kauzy