Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Takhle vytočenou Andreu Pomeje jsme ještě nezažili: Jirko, tohle si za rámeček nedáš!

Andrea Pomeje
Zdroj: Martin Šebesta
+ Dalších 22 fotografií
Když její stále ještě manžel Jiří Pomeje (53) do médií prohlásil, že neví, co od ní při rozvodu čekat, že mu odmítá půjčovat dceru a že si na prsou hýčká oživlého Kena, bouchly v ní saze! Andrea Pomeje (30) se pořádně zdravě naštvala a řekla o svém muži hodně věcí!

„Odmítá mi ji (dceru – pozn. red.) teď dávat, a takhle to já rozhodně nechci… Žárlivej jsem byl, to už je ale minulost, naopak Andree tohoto oživlého Kena přeju… Poté, co mě uvrhli do konkurzu, nemám žádné stálé bydliště, jsem homeless. Mají mě jen zapsanýho na městském úřadě, tak jsem dopadl,“ řekl Aha! bývalý herec.

Rázná reakce

Dalo se čekat, že jeho ženu řeči nenechají v klidu.

„Jsem vytočená. S Jirkou se absolutně nedá bavit a ještě povídá takové věci. Dělá ze sebe chudinku, že je bezdomovec. Co jsem jako měla dělat? Dál ho živit? Nevyhodila jsem ho ze společného bytu, odešel z podnájmu, který celou dobu platím já. Pro skutečné bezdomovce to musí být sprosté, co tvrdí. Bydlí v Dejvicích v 3+1, kde nemusí platit elektřinu, vodu ani nájem, všechno mu to platí Pavel Pásek. Má tam ještě spolubydlícího, ale pořád se má královsky,“ kroutí hlavou Andy.

Strach o dceru

„A že mu nechci půjčovat malou? Tím mě fakt naštval. Ano, řešili jsme, že bych měla strach ji nechat s ním přes noc v bytě, kde je pro mě kromě něj i naprosto cizí člověk. Nemůže se mi divit, že se o Aničku bojím. Byla by v noci s nějakými jeho kumpány a bohužel nemůžu mít důvěru v to, že se Jirka v noci nesebere a neodejde někam pít. A co pak bude s ní? Navíc tam nemá žádné zázemí pro malou holčičku, k tomu tam nikdy nebyla, takže by to pro ni bylo stresující. A já opravdu nechci, aby měla tátu spojeného se stresem,“ vysvětluje dýdžejka s tím, že místo toho navrhla, aby s dcerkou odjel za svou matkou, s kterou je v kontaktu a dítě tam má zázemí i hračky.

Těžké zklamání

„Jinak ji samozřejmě může vidět každý den, kdykoli chce. A kdyby fungoval, byl třeba ve stavu, v jakém byl na začátku našeho vztahu, a měl svoje bydlení, tak bych byla jedině ráda, kdyby spolu s dcerou mohl být každou chvíli. Pomohlo by mi to i kvůli práci, každou chvíli sháním hlídání,“ myslí si manželka Jiřího Pomeje.

„Cítím docela velkou nespravedlnost. Ještě se vyjádří ve smyslu, že neví, co ode mě ještě může čekat. Doteď jsem neviděla jedinou korunu alimentů a snažím se to chápat, když vím, jaké má se sebou problémy. Navíc mu ještě vyřizuju jeho průšvihy, snažím se je řešit, pomáhám mu. A místo toho, aby mi děkoval, tak se dozvím, co jsem podle něho zač. Dělám pro něj maximum, a tak teď cítím bezmoc. Snažím se na všem domluvit a on mě takhle raní. Jako bych byla nějaká svině. Všechno to asi říká pořád kvůli té své žárlivosti,“ dodala naštvaná Andrea Pomeje.

Mohlo by vás zajímat

Další články