Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Takhle vyrostla dcera Rachel z Přátel: Malou Emmu hrála dvojčata

Takhle vyrostla dcera Rachel z Přátel: Malou Emmu hrála dvojčata
Zdroj: Archiv Noelle a Cali Sheldon
+ Dalších 7 fotografií
Přátelé

Dceru Rosse a Rachel z Přátel si zahrála identická dvojčata Cali a Noelle Sheldonovy. Jak představitelky seriálové Emmy vyrostly? Podívejte se do galerie.

Emma slaví 18

Po Romeovi a Julii jsou nejslavnějším párem světa. Ross a Rachel. Fanouškům sitcomu Přátelé vrtá hlavou nesčetně otázek. Jsou stále spolu? Měli tehdy pauzu? A jak teď vypadá jejich dcera Emma?

Tu ztvárnila identická dvojčata, protože to během natáčení bylo praktičtější, Cali a Noelle Sheldonovy. Herečkám je dnes osmnáct a jsou nadšené fanynky Přátel i své seriálové maminky Jennifer Aniston (52).

Dvojčata z hororu

Svět kamer neopustily, přestože se ještě v Hollywoodu nijak zvlášť neprosadily. Noelle zkusila také modeling, objevila se v několika studentských filmech a po boku své sestry i ve snímcích jako Na doživotí nebo Rougarou.

Mezi jeden z jejich větších úspěchů se dá počítat ztvárnění podivných dvojčat, jež si sestry zahrály v hororovém snímku My. Jejich bratrem je hráč amerického fotbalu Brady Sheldon.

Jestli si holky zahrají i v připravovaném comebacku Přátel, se zatím musíme nechat překvapit. Seriálový návrat se bude konat 27. května na HBO Max. Zatím poslední díl sitcomu měl premiéru roku 2004. Jeden z nejúspěšnějších seriálů všech dob se teď dočká své poslední kapitoly.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy