Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Takhle vypadala česká moderátorka před 10 lety! Poznáte, o koho jde?

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Kdo to je?
Před pár lety se řadila k moderátorským hvězdám televize Nova. S narozením syna Andrého (3) ale zmizela z televizní obrazovky a užívala si manželství s tenistou Lukášem Rosolem. Jejich láska nevydržela a přišel rozvod. Michaela Ochotská vždy patřila k ženám, které oplývají neskutečnou krásou. A vidět to je i na snímku, který je přesně 10 let starý - jde o dobu, kdy Michaelu prakticky nikdo neznal...

Když se Michaela poprvé objevila coby zprávařka televizního zpravodajství, muži na ni pořádali doslova hony. Kráska měla vždy předpoklady něco v českém showbyznysovém rybníčku dokázat. Proslula nejen svým půvabem, ale i avantýrami se známými sportovci.

Cestu za slávou si Míša musela doslova vyšlapat Sázela na svou krásu a vyplatilo se. Dodnes se Michaela Ochotská řadí ke kráskám, za kterými se otáčejí i ženy. A ze snímku z roku 2009 to je patrné. Míša nezpochybňuje ani to, že by se jednou na obrazovku vrátila. "Stále na sobě pracuji a není vyloučeno, že bych se znovu na pozici moderátorky vrátila," řekla eXtra.cz krásná Míša.

Mnozí diváci by ocenili, kdyby se Michaela vrátila na televizní obrazovku. Už před lety na lačné oko diváka působila jako magnet. Navíc teď, když vyrostla do krásy, by to rozhodně nemusel být špatný tah.

Související články

Další články