Josefa Rychtáře (56) dnes napadl v Uhříněvsi neznámý muž. Po napadení skončil čerstvý vdovec v nemocnici. Jak po útoku dopadl?

Už několikrát jsme ve při se Zdeňkem Macurou (39) mohli vidět, že se Rychtář prát umí a pro ránu nemá daleko. Tentokrát ale útok od neznámého muže nečekal a hned po první ráně upadl na zem. Holohlavý mladík očividně ovládal nějaké bojové umění, co ale neovládl, byly jeho pudy. Do Rychtáře kopal, i když byl na zemi, a kdyby manželovi Bartošové nepomohl syn a kamarád Standa, kdo ví, jak by to dopadlo.

Mladík po incidentu sedl do auta, kde čekala jeho přítelkyně, a snažil se ujet, jenže vjel do slepé uličky, kde ho autem zablokoval Jan Rychtář. Během chvíle na místě byla policie a mladíka zatkla. Rychtář zatím odjel do nemocnice, kde ho zrentgenovali a ošetřili. Po útoku měl Rychtář, kterého teď velká část veřejnosti nenávidí a viní ho ze smrti milované zpěvačky, sedřený loket, z nosu mu tekla krev, na těle měl několik podlitin.

„Je totálně otřesený tím, co se stalo, a momentálně je v pracovní neschopnosti,“ dozvěděli jsme se od zdroje z nemocnice, kde Rychtáře ošetřili.