Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Takhle vypadají ty nejlepší interiéry kamionů: Luxusní bydlení na osmi kolech

interiéry kamionů
Zdroj: reprofoto Spektrum
+ Další 2 fotografie

Jen si představte, že byste museli na silnici strávit skoro celý svůj život a domů se vraceli jen výjimečně. Přesně takhle žijí řidiči kamionů, pro které se stala kabina jejich vozu druhým domovem, a tak není divu, že se je snaží všemožně zútulnit.

Jak se vlastně žije na osmi kolech a betonové silnici se brzy ukáže v chystaném pořadu stanice Spektrum s názvem Nejdrsnější kamioňáci světa, kde nám drsní hoši ukážou i své vlastní umělecké vlohy.

Kromě toho, že v dobře vybavené kabině nesmí chybět veškeré technické vymoženosti a potřebnosti jako tempomat, aby nedřevěněla noha z dlouhého šlapání plynu, vyhřívaný volant do zimy, klilmatizace, masážní autosedačka a dokonce i bezpečnostní zařízení pro případ, že by řidič usnul. Kabiny tiráků jsou svět sám pro sebe.

Čalouněné v různých stylech, napěchované luxusní elektronikou, kam patří lednička, mikrovlnka a ploché televizory. Nechybí dokonce ani nábytek a to včetně rozlehlé pohodlné postele za předním sedadlem. Výzdobě se meze nekladou, někdy se podobají obývákům, jindy diskotékám. Jak je komu libo.

Související články

Další články