Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle vypadají plakáty na novou epizodu Hunger Games. Herci jsou vyretušováni k nepoznání

Jennifer Lawrence má na plakátu k Hunger Games tak vyžehlený obličej, že
kůže Táni Kuchařové musí závistí praskat ve švech.
+ Další 2 fotografie

Megaúspěšná kniha Suzanne Collins o nelítostném klání mezi mladými obyvateli země Panem, rozkládající se na troskách bývalé Severní Ameriky, se dočkala filmového zpracování jako každý knižní bestseller poslední doby. Naštěstí to nedopadlo jako Stmívání a první díl ságy Hunger Games mohl divák sledovat, aniž by mu u toho vykrvácely oči a postihla ho rakovina mozku.

Zásluhu na tom jistě mají i dobře vybraní sympatičtí představitelé hlavních rolí, kteří se umí na rozdíl od hvězd Stmívání tvářit i jinak, než že se nonstop snaží, aby jim do pusy vlítla moucha.

V listopadu bude mít v kinech premiéru další epizoda ságy nazvaná Hunger Games: Catching Fire a filmové studio nyní zveřejnilo propagační plakáty, aby ukojilo netrpělivé fanoušky. Jak je poslední roky zvykem, všichni herci jsou tam vyretušovaní tak, že jejich obličej vypadá jako hrouda těsta v mikrotenovém pytlíku.

Je to škoda zejména u herečky Jennifer Lawrence (23), ztvárňující postavu Katniss, která je přirozeně krásná, a přesto z ní někdo ve Photoshopu vytvořil mix Olgy Lounové a japonského kyborga.

Mohlo by vás zajímat

Další články