Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá žádost o ruku, která válcuje internet. Vidělo ji už přes milion lidí!

Americký sen. Tak ten prožívá žena jménem Shelby Turner. Od přítele dostala roztomilé štěňátko. A to, co pak následovalo, vám vyrazí dech. Žena celou situaci neustála a rozbrečela se.

Její přítel vše pečlivě naplánoval a nic nenechal náhodě. Celý jeho plán byl do detailu promyšlený. K narozeninám jí věnoval štěňátko retrívra a na krk mu připevnil malou krabičku. Ale tak emotivní reakci opravdu nečekal.

Když žena uviděla štěňátko, hned ho vzala do náruče, začala ho objímat a hladit a u toho brečela dojetím. Do pejska se okamžitě zamilovala. Jenže to nečekala, co bude následovat.

Shelby byla tak nadšená, že si hned nevšimla druhého dárku, který ji čekal. Po chvíli uviděla malou krabičku, kterou měl pes připevněnou na krku. Když přítel zaregistroval, že o té krabičce žena ví, poklekl a požádal ji o ruku. V té chvíli už propukla v regulérní pláč.

Video zhlédlo už skoro milion lidí. Všichni se shodují na tom, že na tyhle narozeniny Shelby nikdy nezapomene. Takovou žádost o ruku by si snad přála každá žena.

Související články

Další články