Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá ráno u Erbové! Dnes Gulaši slaví narozeniny, co mu Vlaďka koupí?

Sluší jim to…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Nedávno si nechala prodloužit vlasy a až na nepříjemnosti ohledně soudních tahanic s Tomášem Řepkou si žije podle všeho spokojený život. Vlaďka Erbová (36) se před dvěma dny vrátila z dovolené v Turecku a teď se chystá na pořádnou romantiku. Její vyvolený, hokejový obránce Michal Gulaši dnes slaví narozeniny! Plácne se playmate přes kapsu?

Vlaďka byla na deset dnů s partnerem a dětmi na dovolené, kam již pátý rok po sobě jezdí. Turecko si zamilovala a vždy si dovolenou pořádně umí užít. „Měli jsme hotel, kde je vyžití pro děti a myslím, že nám tam bylo fajn,“ spokojeným hlasem eXtra.cz prozradila kráska, která dnes pro svého partnera, s nímž žije v Brně, připravila romantické překvapení. Gulaši slaví své jednatřicáté narozeniny, a tak je rozhodně co slavit.

„Jsem ráda, že mám velmi tolerantního a skvělého partnera, který mi je oporou. Kdybych si to mohla dovolit, koupila bych mu všechno. Ale po dovolené to s financemi není nejrůžovější, a tak je v plánu romantická večeře v Praze,“ těší se Vlaďka, která má pochopitelně připravený i menší dárek. „Nic honosného, drobnost, ale to už si nechám pro sebe, aby to bylo překvapení,“ dodala šťastná Vlaďka. Tu čekají ještě soudní tahanice s exmanželem Tomášem Řepkou, které se nejspíš potáhnou. Jak to ale vypadá, Vlaďka je připravená vše zvládnout jako silná žena.

Související články

Další články