Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá porodní sál pro šlechtu: Čtěte, jaký luxus čeká na vévodkyni Kate Middleton!

Tady bude Kate Middleton rodit.

Šampaňské, luxusní toalety a odpočinkový koutek pro šťastného otce. To všechno bude čekat královskou prvorodičku Kate Middleton, která už tuto sobotu porodí královského prince nebo princeznu.

Oddělení Lindo Wing, které patří Nemocnici svaté Marie, se na slavnou událost pečlivě připravuje. Ve stejné nemocnici rodila i princezna Diana své dva syny Williama a Harryho a teď ji bude čekat další historická událost.

V pokoji vévodkyně z Cambridge je samozřejmě wi-fi, plazmová televize, rádio, v pohotovosti jsou vybraní kuchaři, aby uspokojili mlsný jazyk královského páru, a když bude někdo z rodiny chtít víno, proč ne, personál má k dispozici dokonce i vytříbenou vinotéku.

Plánovaný třídenní pobyt Kate přijde poplatníky asi na tři sta tisíc korun a do této částky jsou zahrnuty třeba denně čerstvé řezané květiny nebo poradci či osobní sestry, které budou rodičce po ruce. Anglický lid se ale nemusí bát toho, že by jim porod vévodkyně zúžil opasky. Britská ekonomika nyní jede jako drak, protože lidé skupují předměty s tematikou královského porodu a již nyní se dotčená suma pohybuje někde kolem sedmi miliard korun.

A co teprve až Kate ukáže dupačky či kočár pro dítě. Výrobcům těchto dětských potřeb utrhnou britské nastávající matky ruce.

Mohlo by vás zajímat

Další články