Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Z brýlatého rošťáka vyrostl krasavec: Takhle dnes vypadá Pepíček z Kameňáku

Z brýlatého rošťáka vyrostl krasavec: Takhle dnes vypadá Pepíček z Kameňáku
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
proměna
Fanoušci komedií Kameňák si zajisté pamatují klučíka Pepíčka z rodiny hlavních hrdinů Novákových. Vždy měl k celému dění u nich v městečku co říct, nerad se učil a rodiče ho poučovali o slušném chování. Ale z brýlatého hocha vyrostl dívčí idol, který se změnil k nepoznání a z fleku by mohl dělat modela.

Herec Tomáš Lipský se narodil do filmařské rodiny. Jeho dědeček byl Oldřich Lipský, který natočil třeba oblíbený film Šest medvědů s Cibulkou. Sám si první roli střihl ve snímku Mach a Šebestová a kouzelné sluchátko. Jenže do povědomí diváků se dostal až po natočení komedie Kameňák.

Jeho hlášky zlidověly a všichni si ho pamatovali jako syna učitelky a policajta, který školou jen tak tak proplouval, ale byl velice vtipný. Jenže jak plynul čas, filmový Pepíček rostl, až by ho dnes málokdo poznal. Z nenápadného brýlatého kluka vyrostl opravdový fešák, který víc než před kamerou stojí spíš za ní.

Rozhodl se pro studium Vyšší odborné školy filmové v Písku, obor kamera. Sami posuďte, že už to dávno není ten kluk, co krásy moc nepobral. Teď se o něj holky musí doslova prát a dá se říct, že se z něj stal opravdu pěkný chlap.

Jen se podívejte na Pepana, jaký z něj vyrostl kus chlapa.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy