Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá Nela, když je TLUSTÁ: V životě jsem víc nevážila!

Nela je prý na svoje poměry trochu tlustá.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 61 fotografií
Nela Slováková (28) se i dlouho po výhře reality show Hotel Paradise drží obstojně v českém šoubyznysu. Po rozchodu s Martinem Balážem si překvapivě rychle našla novou lásku, hokejistu Lukáše Kozáka (26), ale prvotní zamilovanost s sebou nese i nějaké to kilo navíc. Nela se tedy rozhodla, že půjde do sebe.

Jedna z nejznámějších influencerek od nalezení nové lásky přibrala pár kilo. Nela Slováková to ale nehodlá nechat jen tak. „Momentálně jsem ve formě, kdy se absolutně necítím a vzhledem k tomu, ze jsem malý pívo a mám jen 167 centimetrů, tak na mě jde vidět každé kilo,“ svěřila se webu Super.cz.

„Teď jsem na tom tak, že jsem snad v životě víc nevážila. Možná v Hotelu Paradise. Vím, že moje momentální forma není tragická. Někdo by mohl říct, na co si to hraje, vždyť je hubená. Ano, jsem, ale nejsem ve své kůži,“ pokračuje.

Nela ale ví, jak na to. „Chce to týden, čtrnáct dnů nejíst jen to, co chci, a držet se a bude zase fajn,“ prozradila. Vsadíme se, že za chvíli bude mít zase postavu jako proutek, kterou ale podle mnohých jistě má i teď.

Související články

Další články