Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá máma čtyřměsíčního miminka? Lela Ceterová překvapuje vypracovaným bříškem

Lela vypadá výborně.
Zdroj: Archiv Lely Ceterové
+ Dalších 6 fotografií
postava snů
Slovenská playmate Lela Ceterová, která porodila v prosinci dcerku Lili, se za rekordně krátký čas dostala do formy. Partnerka zápasníka MMA Karlose Vémoly se chlubila plochým bříškem už pár týdnů po porodu, teď ale vnadná blondýna šokovala své fanoušky ještě více - čtyři měsíce po porodu předvedla bříško pevné jako skála. Jak to jen dělá?

Silikonová kráska Lela Ceterová si porodem své dcerky splnila jeden ze svých největších snů. Slovenka však nespadá do té skupiny žen, které by kvůli svému dítěti kašlaly na sebe a přestaly o sebe pečovat. Naopak. Lela vypadá snad ještě lépe než před otěhotněním.

Shon kolem dcerky dělá svoje

Břišní pekáč, kterým se nedávno pochlubila, vyrazil všem dech. Jak sama přiznává, na mateřské se nezastaví, a tak šla poporodní kila rychle dolů. "Po dobu mateřské se nenudím, starám se o Lilinku, pomáhám v domácnosti a ještě stále pracuji. Ono se dá zvládnout hodně věcí a já se rozhodně neumím nudit," popsala Lela všechny své aktivity, díky kterým se udržuje ve formě.

Je pravda, že starat se o takové sídlo, ve kterém s Karlosem bydlí, dá pořádně zabrat.

Toho, že Lela vypadá snad ještě lépe než před těhotenstvím, si všimli i její sledující na Instagramu. "Kdybych nevěděla, že máš malou, tak bych ti nevěřila, že jsi rodila. Vypadáš postavově snad ještě lépe než před porodem," napsala jedna z uživatelek. S tím Lela musela jen souhlasit. "Ano, moje postava vypadá lépe než před těhotenstvím," přiznala barvu maminka malé Lili.

Maká na své postavě?

Zda za její bezvadnou postavou stojí opravdu jen péče o dceru a domácnost, nebo Lelu prohání její partner Karlos, který v karanténě rozhodně nezahálí a každý den cvičí, ví jen ona sama. Každopádně Lelinu postavu by jí mohla řada maminek na mateřských jen závidět.

Na vyrýsované bříško Lely Ceterové se podívejte do galerie. Líbí se vám?

Související články

Další články