Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Takhle vypadá krása! Česká Miss v souboji s konkurencí totálně propadla

Projekt Supermiss šlape tradiční soutěži na paty.
Zdroj: SUPERMISS
+ Další 3 fotografie
Supermiss Lenka Čepáková (24) je mnohem hezčí než Česká Miss Andrea Bezděková. Alespoň si to myslí oslovení odborníci.

Pořadatelé České Miss si musí uvědomit, že v Česku je velká konkurence, a slabší ročníky nesmějí opakovat. Odborníci žasnou, jak je možné, že v soutěži Supermiss se objevují mnohem krásnější dívky než při vyhlašování České Miss.

Markantní rozdíl byl vidět zejména v promenádě v plavkách. Zatímco při Supermiss se dbalo na to, aby se předváděly jen dívky, které na to mají figuru, při vyhlašování České Miss to bylo bohužel jinak. Odborníci z modelingových agentur byli zděšeni, že jim po molu před jejich očima běhají povislá prsa a zadečky s celulitidou.

„V letošní České Miss byly všechny dívky průměrné, žádná z nich nevyčnívala a od začátku nebyla žádná favoritkou. Vítězka Supermiss se ale hodně povedla. Je typickou královnou krásy, na které jsme zvyklí z minulých let. Lenka je určitě vítězkou missího víkendu,“ uvedl pro Blesk módní stylista Dušan Chrástek. Musíme s ním souhlasit. V Supermiss byly nádherné kočky, v České Miss byly průměrné holky, jaké najdeme na každé diskotéce.

Související články

Další články