Zpěvačka Lucie Vondráčková (34) má odjakživa charitativní cítění, takže když byla nominována na Kyblíkovou výzvu, okamžitě zareagovala a dokonce vyzvala Jaromíra Jágra!

„Já samozřejmě výzvu přijímám, je hrozně brzo ráno, jsem v Kanadě,“ uvedla zpěvačka a předtím, než na sebe vodu chrstla, nominovala režiséra Karla Janáka, zpěvačku Petru Janů a hokejistu Jaromíra Jágra (42).

Na videu Lucie mluví i se svým synem Matyášem, který byl toho, když se jeho mamka polila, účasten a moc radosti z toho neměl. Navíc je poznat, že Lucie jako kosmopolitní člověk hovoří na svého syna česky i anglicky.

Jarda Jágr se nenechal zahanbit a výzvu Vondráčkové přijal. „Nejdříve pan Valenta a teď i Lucka… Co mám s Vámi dělat … No jo, ale musím jít koupit kbelík, led mám, toho je na zimáku dost… ale je mi divné, proč Lucka nevyzvala svého manžela Plekyho … Doufám, že nechce, abych já z té ledové vody nastydl a v sezóně pak nedal Montrealu žádného góla,“ zavtipkoval hokejista na svém facebookovém profilu, takže jsme zvědaví, kdy svůj slib splní.

Kyblíková výzva neboli ALS Ice Bucket Challenge má za cíl zvýšit povědomí o neurologickém onemocnění ALS, vyzvaný má možnost nepolít a zaplatit 100 dolarů, ale většina lidí dělá obojí. Na kontě nadace, která lidem s tímto onemocněním pomáhá, už je přes 16 milionů dolarů.