Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle viděla výbuch hořlaviny přímo Týnuš Třešničková: Co to do ohně vlastně nalili?

+ Dalších 28 fotografií
Česká youtuberka Týnuš Třešničková (22) a její přítel Viktor Hajíček byli vážně zraněni v tureckém Istanbulu. Na luxusní večeři před nimi explodovala neznámá hořlavina. Byla to směs vody a oleje? Nebo číšník ze slavné restaurace do ohně nalil alkohol?

Podnikatel Viktor Hajíček utrpěl popáleniny na 15 procentech těla. Má zasažené hlavně ruce a obličej. Jeho přítelkyně Týnuš Třešničková je na tom mnohem hůře. Utrpěla popáleniny na 30 procentech těla a její stav je velmi vážný.

K explozi došlo při luxusní večeři ve vyhlášené istanbulské restauraci Nusr-Et, kterou provozuje slavný Salt Bae. Zdá se, že číšník do ohně nalil vodu nebo alkohol a došlo k explozi.

Nové video ukazuje, jak zásah viděla přímo Třešničková. Mladá youtuberka bohužel stála přímo v epicentru exploze.

„Ihned po nehodě nás převezli do nemocnice. Já mám popáleniny, ale moje přítelkyně Kristýna Třešňáková je v mnohem horším stavu, než já. Byla to noční můra a stále se to děje,“ uvedl pro turecká média pražský podnikatel Hajíček.

O oba dva zraněné české občany se zajímá ministerstvo zahraničí. „Mohu potvrdit, že dva čeští občané byli zraněni dne 27. září. U obličeje jim explodovala část hořlavé směsi. Uhasili se navzájem za přihlížení personálu. Došlo k zasažení obličeje, hrudníku, oba mají popálené ruce. Muž má popáleno 15 procent těla, zasaženy ruce a obličej. Žena má popáleno 30 procent těla. Zejména obličej, oblast krku, horní část těla a ruce. Jedná se o druhý stupeň popálenin se silným zásahem do struktury kůže. Oba občané zůstanou v nemocnici nejméně do 1. října, kdy se rozhodne o dalším postupu,“ uvedl pro eXtra.cz mluvčí ministerstva zahraničí Robert Řehák s tím, že zraněné osoby v nemocnici opakovaně navštívil konzul, který je o situaci detailně informován.

DÁLE ČTĚTE:

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚ­LA.

MRAZIVÁ ZPRÁVA Z NEMOCNICE. TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ JE NA TOM ŠPATNĚ. MÁ POPÁLENOU TŘETINU TĚLA.

Související články

Další články