Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle vábí mladé jeleny zapálený mladík: Jak to vypadá, když umí puberťák vyloudit erotické jelení zvuky?

Česká pubertální mládež se většinou ve svém volném čase nezabývá právě tím, jak vábit mladé či starší jeleny. Většinou jen kouří, poflakuje se, mluví špatně o svých rodičích a jen tak u toho zevluje se svačinkou nakoupenou z nonstop benzinky. Víme, jací jsme byli my, v redakci eXtra.cz.

Nicméně chlapec, kterého dnes představíme, je poněkud jiný: baví jej vábení jelenů a v tomto umění už se i přes svůj nízký věk přiučil všeličemus novému. Mladý vábitel jménem Michal Hovorka předvádí, čemu všemu se musel naučit, aby k sobě přitáhl jeleny. A tohle dělá prostě jen proto, že se mu líbí pohled z posedu na jelení říji.

„Je to krásná podívaná, ta jelení říje,“ dodává mladík ke svému videu. Netušíme, zda nějaká z dívek nakonec umění amatérského myslivce podlehla, ale oceňujeme jeho snahu. „Omlouvám se, že video není natáčeno venku, bylo ošklivo. Doufám, že video pomůže naučit se tomuto umění. Myslivosti zdar!“ vyjádřil se zapálený lesník.

Související články

Další články