Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Takhle trpěl Mareček (†3): Kuča ho mlátil tam, kde mu ještě tekla krev, a pálil na nezhojených místech

Takhle trpěl Mareček (†3): Kuča ho mlátil tam, kde mu ještě tekla krev, a pálil na nezhojených místech
Zdroj: archiv
+ Dalších 19 fotografií
brutalita
Smutný příběh utýraného Marečka(†3) z Loun šokoval celé Česko. Dvaadvacetiletý otčím Josef Kuča mladého chlapečka pálil cigaretami i žehličkou, usazoval ho na rozpálenou plotnu a brutálně ho bil. Následně byl odsouzen na 22 let a ve vězení podle všeho spáchal sebevraždu. Nyní se objevil rozsudek vraha malého Marečka, který detailně popisuje hrůzostrašné skutky, kterých se Kuča na nebohém dítěti dopouštěl.

Dvaadvacetiletý vrah Josef Kuča, který utýral teprve tříletého Marečka k smrti, si měl odpykat 22 let za mřížemi. Těsně po vyslechnutí rozsudku ale ve vězení spáchal sebevraždu a svůj trest za brutální čin si tak nikdy neodsedí

Na smrti chlapce se podílí i jeho matka Simona T., která v současné době čeká na soud." Týrání svého syna přihlížela bez jakéhokoliv zásahu Rodina vraha vystrojila Kučovi honosný pohřeb a na své poslední cestě byl uložen v bílé rakvi.

To samozřejmě nadzvedlo širokou veřejnost. "Takový člověk si nezaslouží žádný pohřeb, natož v bílé rakvi. Je to strašné. Že není jeho rodině hanba," zněl jeden ze stovky komentářů na sociálních sítích.

Extrémní násilí

Nyní se objevil spis s rozsudkem mrtvého vraha, jenž detailně popisuje ukrutnosti, kterých se Kuča dopouštěl na bezbranném Marečkovi. Následující informace jsou pouze pro silné povahy.

"V nepravidelných intervalech opakovaně sprchoval nezletilého chlapce studenou vodou, opakovaně jej nutil klečet na kolenou, mít předpažené ruce a držet na nich tři až čtyři knížky po dobu delší než pěti minut, opakovaně jej pálil cigaretou, žehličkou a posazením na horkou plochu kamen, až třikrát týdně jej opakovaně bil silou nepřiměřenou jeho tělesné konstituci a věku. Údery otevřenou dlaní různé intenzity po celém těle, včetně hlavy a obličeje, v jejichž důsledku v některých případech nezletilý poškozený padal na zem.

Bil jej dřevěnou vařečkou přes hýždě a nohy, a to i v místech předchozích nezhojených a krvácejících poranění," zní část výčtu týrání, kterého se Kuča na Marečkovi dopouštěl.

Související články

Další články