Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle to začalo! Retro fotka moderátora Jana Musila vás dostane!

Změnil se dost!
Zdroj: Facebook.com, TV Barrandov
+ Dalších 6 fotografií
Lidé si ho zamilovali nejen pro jeho výborný projev, ale především pro jeho otevřenost. Musilovi tehdy bylo 22 let a u nohou mu klečely tísíce fanoušků a fanynek.

Je to opravdu tak! Chlapec s náušnicemi je Honza Musil, který před lety uváděl pořady Áčko či Sauna, které ho proslavily. „Naušnice? Na to období si moc dobře pamatuji, bylo to v módě,“ smál se Honza, který zároveň patřil k prvním, co se otevřeně přiznali k homosexualitě.

Málokdo ví, že Honza se vyučil v oboru kuchař – číšník. Jako velmi mladý se oženil s partnerkou Ivetou a kvůli jejich společnému rozhodnutí se museli nechat zplnoletnit. Z manželství má dvě dcery: Lucii a Veroniku. Později se kvůli tomu, že se Honzovi začali líbit chlapci, rozvedli, i přesto zůstali kamarády.

V prosinci 2007 uznávaný moderátor uzavřel se svým dlouholetým partnerem Jakubem Pechrem registrované partnerství, ale v roce 2012 byl jejich svazek zrušen. V loňském roce uzavřel Honza druhé registrované partnerství s přítelem Jakubem Bialym, který vystudoval gymnázium v Košicích. Aktuálně je Honza Musil vidět na televizi Barrandov, kde moderuje pořad Nebezpečné vztahy.

Projděte si fotogalerii, kde naleznete, jak šel s Honzou Musilem čas…

Související články

Další články