Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle to máme v posteli! Verunka (13) řekla PRAVDU O SEXU s youtuberem Ondrou (22)!

+ Dalších 28 fotografií
Ondrova třináctka
Youtuber Ondra Vlček (22) chtěl sklízet čerstvé ovoce, místo toho se se zlou potázal. Fingovaný rozchod s nezletilou Verunkou (13) mu nezbaštil její starší bratr, který ho za bílého dne surově zbil. Po několika úderech do obličeje z místa utekl. Všechny zajímalo, jak to mají se sexem. Ondra už prohlásil, že v posteli spolu nebyli, teď o intimnostech promluvila i sama Verunka!

Nový pár českého šoubyznysu tento týden pořádně rozbouřil vody. Youtuber Ondra Vlček (22) si totiž nabrnknul nezletilou Verunku (13) a hned je zasypala lavina kritiky. Vlček si dokonce vysloužil několik úderů pěstí do obličeje, surově ho zbil starší bratr jeho třináctky.

Všechny ale nejvíc zajímalo, jak to má dvojice se sexem. Ten je v Česku nezákonný do patnácti let, Veronice je teprve třináct. Ondra tvrdil, že si dva roky počká, jeho slova teď potvrdila i sama Verunka.

„Lidi, hej k-rva, uvažujte trochu, ne? Kdyby chtěl sex, tak si najde nějakou holku, se kterou to může dělat a nemusí za to do vězení! K-rva, proberte se, už je toho opravdu moc,“ rozčílila se na Instagramu. Tam jí lidé totiž přejí smrt a vyhrožují dalším napadením jejího o devět let staršího přítele.

Zároveň se obula i do svého bratra. Ze setkání s ním si Vlček odnesl několik modřin ve tváři. „Tímto ti vzkazuji, že jsi pro mě jako bratr úplně skončil. Ten člověk, co si říká můj bratr, psal do komentářů takové lži, až je mi z toho špatně. Kurva, však Ondra má i trochu rozumu. Je tomu těžké věřit, ale má,“ běsnila Veronika.

Zůstává otázkou, jak to s jejich kontroverzním románkem bude dál. Verunka se svého Ondry vzdát nechce, je ale dost možné, že zakročí rodiče a randění s dvaadvacetiletým mužem jí zatrhnou.

Mohlo by vás zajímat

Další články