Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Takhle to má Rath! Pamětní deska je nejlepším vtipem, jaký se v Česku objevil!

David má desku Rath.
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Další fotografie
Bývalý středočeský hejtman a nejúspěšnější hledač pokladů v krabicích od vína David Rath má ve Středočeském kraji opravdu skalní fanklub. Skupina obyvatel, která se označuje jako Středočeši 2015, mu dokonce postavila unikátní pamětní desku.

Cedule stojí na místě údajné nehody, kvůli které se Rath prý nemohl účastnit soudu. Nakonec k němu po několika dnech s hereckým talentem Paula Walkera přece jen připajdal, ale jeho výmluvě se smál celý národ.

Středočeši 2015 chtějí tohle svědectví o Rathově nesmírné kreativitě uchovat pro další generace pomocí následující pamětní desky.

„Chceme tímto gestem dát najevo, že ne všichni středočeští patrioti jsou fanoušci Ratha a slepě věří jeho teoriím a magoriím. Miliony, které šly do Hostivic, chyběly jinde, to by si měl uvědomit každý Středočech,“ uvedli anonymní občané pro deník Právo.

K pamětní desce se vyjádřil i největší fanoušek Davida Ratha – David Rath.

„O ceduli nevím a určitě bych ji neodstraňoval. Naopak, je to turistická atrakce a motivovat lidi k výletům je chvályhodná činnost, a je jedno, jak se to dělá. Mrzí mě, že jsem ceduli neviděl, a mám dojem, že ji mohl nechat odstranit Jirát nebo někdo od něj.“

Související články

Další články