Muži se prostě někdy chovají jako malé děti, a když je necháte samotné se svými ratolestmi, je to vidět. Potřebují je nějak zabavit, a tak vymýšlejí různé způsoby, jak to udělat, některé jsou dost zarážející, ale jiné vás dokonale pobaví.

Na fotografiích z různých koutů světa můžete vidět, jak dopadly děti v péči svých tatínků. Otcové totiž přemýšlejí jinak než matky a chtějí si život tak nějak zjednodušit. Někteří svoje dítě převlečou za cyklistu nebo dokonce harleyistu, další dal nálepku z kiwi na hlavu svého dítěte, takže vypadá jako obrovské ovoce. Jiný otec zase zastrčil ruce svého dítěte do punčocháčů, aby se pořád neobracelo. Jeho výraz mluví za vše.

Fotografie pak tatínci umístili na internet. „Nechám svého manžela s dítětem jen deset minut a takhle to dopadlo,“ napsala jedna maminka k fotografii. „Můj manžel našeho syna oblékl jako starého muže,“ píše další maminka. S tatínky je prostě jiná zábava než s maminkami. Takže by si na to ženy měly zvyknout. Podívejte se do fotogalerie na nejvtipnější fotografie.