Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Takhle teď vypadá nejslavnější generálka Hvězdné pěchoty Anička Dajdou! Notně přibrala a hledá práci! A nejen tu…

Tisíce, ne-li miliony lidí mají doteď v paměti Annu Gleisnerovou, tedy Aničku Dajdou, která se coby devatenáctiletá dívka zapsala do povědomí svým výjimečným přednesem písně Thank you od americké zpěvačky Dido. Tehdy v roce 2004 předstoupila před ostrou porotu talentové soutěže Česko hledá SuperStar a zaujala nejen neotřelým vystoupením, ale i chováním. „A vy si myslíte, že byste mohla být zpěvačka?“ zeptal se jí porotce Ondřej Hejma. „A proč ne?“ odpověděla mu tehdy s přímostí sobě vlastní dívenka na prahu dospělosti.

V soutěži se sice dál nedostala, ovšem po celé republice následně vyrostly billboardy s jejím jménem, tváří a sloganem „Svět se zbláznil“, propagující třeba pivo. Za takové zakázky a děláním obecního blázna na diskotékách si Anička jednorázově přišla i na 40 000 korun. Tyto časy jsou však již dávno pryč. Anna pak drahně let nikoho kromě pokřikujících puberťáků na ulici moc nezajímala, až nyní si na ni vzpomněla po deseti letech TV Nova, která ji kdysi „udělala“, a dala jí prostor v reportáži pořadu Prásk!. „Teď to se mnou není úplně dobrý. Čekám, že se to zlepší,“ přiznala se na pozadí dvorku s historickým klepačem na koberce někdejší televizní kometa.

Anička nyní hovoří o poznání klidněji, vždyť jí je již téměř třicet let. Na dobu, kdy se proslavila svým bojovným recitačním výstupem, stále vzpomíná jako na pozitivní, nicméně nyní už jí nechybí o něco více sebereflexe a přiznává sama sobě, že by asi zpěvačkou být nemohla. „Asi jsem přišla na to, že zpívat opravdu neumím,“ řekla dívka na závěr. Tak snad umí něco jiného, kde se bude moci seberealizovat. Zatím je Gleisnerová však stále ve fázi hledání práce, která by ji vůbec uživila.

Související články

Další články