Konkurs na první díl Letopisů Narnie se konal v roce 2002. Tehdy sedmiletá Georgie Henley se na něj vypravila a okamžitě svým zjevem i výkonem všechny uhranula. Jelikož z ní byla nadšená přímo ředitelka castingu Pippa Hall, bylo už od začátku téměř jasné, že má roli Lucinky v kapse!

O tři roky později, v roce 2005, se už malá Georgie objevila na stříbrném plátně. První díl Letopisů Narnie s podtitulem Lev, čarodějnice a skříň byl trhák a mladičké herečce přinesl nejenom slávu, ale především jí otevřel dveře do šoubyznysu.

Uplynulo 12 let a dnes jedenadvacetiletá Georgie se změnila téměř k nepoznání. Vyrostla z ní nádherná žena, která o nápadníky jenom zakopává. Navzdory tomu se její sen o velké herecké kariéře zatím nenaplnil, kromě Letopisů Narnie má na kontě jen dva další bezvýznamné štěky.

Štěstí však Henley zkoušela i ve světě přehlídkových mol. Šla například přehlídku pro Albertu Ferreti. Svět modelingu ji velmi zajímá, mezi její módní ikony patří Alexa Chung nebo Florence Welch. Je téměř jisté, že o ní jako o modelce ještě uslyšíme!