Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Takhle svůdnou jsme Kateřinu Brožovou ještě neviděli! Jak to jen krásná herečka dělá?

Zdroj: TV Barrandov
Tak to jo! Takhle svůdnou jsme Kateřinu Brožovou ještě neviděli. Herečka dozrála do věku, kdy po ní jdou nezkušení puberťáci i zkušení lovci dámských srdcí. Naštěstí ji můžeme vídat každý pátek. A týden bez těch žhavých kukadel se dá nějak vydržet.

Fanoušci Kateřiny Brožové (48) se dočkali! Už nemusí pracně stahovat její fotky na internetu a pak si představovat, že Kateřina je na okamžik jen jejich. Jako psychiatrička Lýdie Kellerová bude chodit prostřednictvím televizních obrazovek až k nim do obýváků a ložnic.

„Doktorka Kellerová se rozvedla, opustila původní profesní prostředí a přestěhovala se jinam. Nyní má svou novou kancelář, ordinaci, rozšířila své profesní kompetence a dostává se do úplně jiných prostředí. Potkává nové postavy, řeší nové příběhy a hledá sama sebe. Nachází v sobě úplně jiný potenciál a sílu, má vize ve vztahu k okolí i k životu, což je herecky velice zajímavé. Pro mě osobně to byla krásná zkušenost,“ prozradila o seriálu TV Barrandov Kateřina Brožová.

Diváci si jen budou muset zvyknout, že o krásnou Kateřinu se budou muset dělit s Honzou Šťastným či Miroslavem Etzlerem. Na straně druhé je jasné, že tyhle borečky zase hltají české divačky. A jakou roli v seriálu bude mít Marek Vašut? Nechte se překvapit.

Související články

Další články