Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Takhle strašně teď vypadá Jiří Pomeje: Bez ústavní léčby mu prý vážně HROZÍ SMRT!

Jiří Pomeje bojuje s osudem.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
Stav Jiřího Pomeje (53), herce, který před časem úspěšně zabojoval s rakovinou hrtanu, se v poslední době natolik zhoršil, že si řada jeho nejbližších myslí, že pokud okamžitě nenastoupí na léčbu závislosti na alkoholu, brzy zemře!

Potvrdilo nám to hned několik na sobě nezávislých zdrojů, které tvrdí, že Jirka má s pitím čím dál větší problémy. Citujme aspoň dva z nich. „Mám o Jirku strach. A vážný. Byli jsme manželé, milovala jsem ho. A i když to mezi námi skončilo, pořád je to táta naší dcery. Chtěla bych, aby jí byl oporou, až bude vyrůstat. Momentálně se ale bojím, že mu mohou selhat játra nebo že špatně spadne a na následky zranění zemře. Už několikrát se pod vlivem alkoholu ošklivě potloukl. Naposledy před pár dny. Obličej měl samou modřinu,“ řekla eXtra.cz Andrea Pomeje.

A podobné věci si myslí i Jirkův dlouholetý kámoš a jediný mecenáš Pavel Pásek. Bez něj by byl dabér a herec dávno bezdomovcem. Dává mu na živobytí a přes kamaráda ho i ubytoval. Dokonce mu i nabídl práci, aby Jiří neměl čas myslet na kraviny, ten ji ale pod různými záminkami odmítl.

„Přede mnou se alkoholu nedotkne a na schůzky přichází střízlivý. Ví, že by to byla konečná. Když o tom pak mluvíme, že s tím chlastem má problém, Jirka uzná, že tu ústavní léčbu potřebuje. Ale pořád je v průšvihu a nic s tím nedělá. Cimický mu nijak nepomohl. Potřebuje, aby ho zavřeli na několik měsíců do léčebny a tam s ním pracovali. Jinak to může být fakt konečná. Hučím do něj, ale nic. Asi mi fakt nezbude nic jiného než ho odstřihnout od peněz a donutit ho tak, aby se léčil, jinak už neuvidí ani korunu. Jenže pořád je to kamarád, mám ho rád. Je to těžký. S pár feťáky jsem za život podobnou anabází už prošel, a tak vím, že dokud si nebudou chtít pomoct sami, nic se nezmění,“ přiznal nám Pásek.

Situace se možná zhorší právě nyní, když se ukázalo, že rozvádějící se manželka začala randit s mimořádně výkonným alfa samcem Petrem Plačkem (38).

„Jirka mi každý den převáděl hysterie do telefonu, že už mám někoho jiného. Teď je to poprvé pravda. Často vyhrožoval sebevraždou. Mluvil o různých způsobech, nejen o skoku z okna. Tak se bojím, aby si něco neudělal. Nemůžu ale přece kvůli němu a jeho pocitech do konce života zůstat sama,“ dodala Andrea.

Související články

Další články