Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Takhle šťastná ještě nebyla… Andrea Kerestešová ukázala syna, který roste jako z vody!

Andrea je moc šťastná maminka…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 10 fotografií
Syn herečky Andrey Kerestešové Růžičkové (33) se narodil den před výročím svatby svých rodičů a je to skutečně roztomilý klučina. Krásná Andrea se pochlubila snímkem syna, na němž je vidět jeho „kukuč“. A jak je vidět, její syn roste jako z vody.

Andrea dlouho váhala, kdy se pochlubí fotografií s tvářičkou svého milovaného potomka. Dlouho zveřejňovala snímky, na nichž mu nebylo vidět do obličeje. „Až na to dojde čas, tak ho ukážu. Ale nebudu nic lámat přes koleno,“ v minulosti vysvětlila herečka pro eXtra.cz, proč otálela s tím, ukázat syna světu. Dnes už je všechno jinak a Andrea ukazuje důvod, proč je pyšnou maminkou.

Z posledních snímků krásné herečky se ani nechce věřit, že za chvíli tomu bude rok, kdy přivedla svého syna na svět… Netají se ale ani tím, že by ráda do budoucna ještě jedno dítě. Tak uvidíme, kdy se přírůstku do rodiny dočkáme.

Syna Tobiáška má herečka s hudebníkem Mikolášem Růžičkou z kapely Republic of Two, jehož si vzala před dvěma lety.

Související články

Další články