Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle špatný ještě nebyl: Jágr je v NHL pro smích, blíží se konec jeho kariéry?

Jardovi to opravdu nejde.
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 43 fotografií
Už měl i slabší start do sezóny, ale tohle je opravdu hodně špatné. Jágrovi se v dresu Floridy vůbec nedaří a patří k nejslabším hráčům v týmu. Blíží se už konec jeho hokejové kariéry v NHL?

Nikdo od něj nečekal zázraky, přeci jen ve čtyřiačtyřiceti letech už nemůže patřit v NHL mezi elitu, ale takhle špatně by na tom být snad nemusel. Jaromír Jágr (44) měl i letos táhnout Floridu a inspirovat mladé hráče. Zatím tomu ale tak není.

Český útočník doposud nasbíral pouze šest kanadských bodů, což je proklatě málo, takhle špatnou bilanci neměl v úvodu sezóny zatím nikdy. I když se mu nedaří, tak stále nastupuje ve Floridě v elitní formaci, což je zarážející.

Jágr sbírá pouze trestné minuty, je vidět, že se na ledě necítí dobře, a možná je skutečně na čase ukončit tohle trápení a vrátit se do světa českého hokeje, kde bezesporu bude stále patřit k těm nejlepším.

Však už po něm pokukuje Kladno, které bojuje o postup do Extraligy. Jágr si navíc v Praze pořídil s přítelkyní Veronikou byt, o čemž jsme informovali ZDE, a tak vše nasvědčuje, že v zámoří skončí a odstěhuje se zpátky do Čech. Škoda jen, že v NHL nejspíše neskončí s grácií, kterou by si zasloužil…

Související články

Další články