Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Takhle skutečně žije Tomáš Klus! Fotky z jeho utajeného soukromí ukazují, co je opravdu zač

Takhle skutečně žije Tomáš Klus! Fotky z jeho utajeného soukromí ukazují, co je opravdu zač
Zdroj: instagram.com
+ Další 3 fotografie
Tomáš Klus je písničkář, o kterém v poslední době neuslyšíte nic jiného, než že se o něj fanoušci strachují. Je na drogách? Zbláznil se? To jsou otázky, které čteme v souvislosti s jeho osobou stále častěji. Chcete vědět, jak to je ve skutečnosti? Máme fotografie z Tomášova soukromého života!

Ať už to byl nešťastný a často propíraný koncert na festivalu Mezi ploty, nebo třeba vzkaz, který Tomáš natočil k příležitosti získání druhého místa v kategorii Zpěvák roku, média se do něj vždy opřela. Dokonce i jeho skalní fanoušci začali být nervózní z toho, že jejich oblíbenec není v nejlepší kondici. Je možné, že zvěsti o halucinogenech a užívání drog jsou pravdivé?

Ano, možné to je. A pokud by ostatní umělci a především ti, jenž na Kluse tak rádi ukazují prstem, nebyli skety, sami by se přiznali k tomu, že jejich múza ani zdaleka nepřichází jen díky tomu, že jim byl dán do vínku talent. V umělecké branži se pije a pilo se vždy, užívá se marihuana a stejně tak i kokain. To je fakt. A Tomáš není jediný, kdo se pravděpodobně chytil do pasti.

Proč je tedy všem tolik trnem v oku? Podlehl totiž naprosto evidentně východní filozofii. Vyznává vesmír, energie, souzní s přírodou, chodí bosky, mluví o egu, duši a o tom, jak je zde na planetě Zemi pouhým návštěvníkem, pozorovatelem.

To jsou věci, které jsou pro konzumní střední Evropu nepochopitelné a cizí.

Dělají z něj feťáka a blázna, byť je to možná jen obyčejný kluk, který v průběhu své kariéry dospěl, zásadně se změnil a našel se. Podle fotek z jeho soukromí žijí s manželkou Tamarou poklidným harmonickým životem. Ano, jejich byt vypovídá o tom, že je jim blízký bubdhismus. Jejich dcera je vychovávaná tzv. volnou výchovou, ale co. Byla by nuda, kdybychom byli všichni stejní.

Tomáš Klus si dal na rok pauzu. Nebude koncertovat, zpívat, dávat rozhovory a veřejně vystupovat. Bude si užívat svoji dceru, ženu a klid, který našel ve svém vesmíru. Tak snad si odpočine a dokáže se po návratu lépe zapojit do onoho materiálního, konzumního světa, ve kterém žijí lidé, jenž ho svou přízní živí.

Související články

Další články