Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Takhle si žije Veronika Žilková: Do domu v Suchdole se vrátila po roce, má tam i nájemníky

Takhle si žije Veronika Žilková: Do domu v Suchdole se vrátila po roce, má tam i nájemníky
Zdroj: Profimedia.cz, Milan Malíček / Právo / Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
bydlení
Veronika Žilková (58) se do rodinného sídla vrátila po roce a čtvrt v Izraeli. Tam loni v lednu odletěla za manželem Martinem Stropnickým (63), který je v Tel Avivu velvyslancem. Když se v polovině dubna ukázalo, že koronavirová pandemie nabírá na síle, herečka na nic nečekala a nasedla do letadla směr Praha.

Veronika Žilková se s dcerou Kordulou před týdnem vrátila z izraelského Tel Avivu. Zpátky do Prahy ji vyhnaly obavy, že by se později kvůli koronavirové pandemii nemohla delší dobu vrátit. V metropoli totiž žije její 95letá maminka.

Herečka ani její dcera se nevyhnuly čtrnáctidenní karanténě, nemusejí ale věšet hlavu. Rodinný dům v pražském Suchdole, v němž Žilková žije přes třicet let, nabízí dostatek prostoru i pohodlí. "Začala mi čtrnáctidenní karanténa. Až všechno přečtu, budu už s rodinou," vzkázala odhodlaně přes sociální sítě a připojila fotku z domácí knihovny. "V karanténě je nejlepší zábava úklid," dodala později.

A že je v jejím sídle co uklízet. Vila je 5+kk s užitnou plochou 360 metrů čtverečních. Pozemek má pak rozlohu 373 metrů čtverečních. Žilková dala dovnitř nahlédnout už dřív v pořadu Můžu dál? televize Barrandov.

Kam s nájemníky

Po definitivním přesunu do Izraele herečka dům pronajala, podle informací webu Blesk.cz za 45 500 korun včetně poplatků. S nájemníky si ale po návratu hlavu lámat nemusela. Vila má totiž dvě části!

„Dům je rozdělený na dvě části a obě mají samostatný vchod. Takže nájemníci jsou v jedné polovině a máma v druhé, vůbec se nepotkají, takže nemusejí do karantény,“ řekla zmíněnému portálu hereččina dcera Agáta Hanychová (35).

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy