Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Takhle si příchod nového roku nepředstavoval: Sportovec Lukáš Krpálek skončil v nemocnici

Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
sport
Lukáš Krpálek (29) patří mezi nejlepší české sportovce, ale na konec roku ho potkala pěkná smůla. Místo užívání sluníčka se svou rodinou stráví Krpálek Nový rok v nemocnici. Ani v takové chvíli ale nezapomněl na své fanoušky a poslal jim vzkaz.

„Chtěl jsem vám fanouškům popřát hezkého Silvestra a vstup do nového roku trošku jinou fotkou,“ povzdechl si nejlepší český sportovec na Instagramu. „Bohužel takhle fotka je aktuální,“ píše Lukáš Krpálek, kterému je evidentně celá situace nepříjemná.

Před Vánoci totiž vyrazil se svojí rodinou do exotického Thajska, kde chtěli trávit čas hlavně spolu a užívat si zaslouženého relaxu. Místo fotek od pláže ale bude muset Krpálek trávit Silvestra v nemocnici.

„Můj Silvestr bude v nemocnici, kde jsem s vysokými horečkami. Holt konec roku se vším všudy,“ postěžoval si fanouškům a ti mu obratem poslali plno uklidňujících a povzbuzujících vzkazů.

„Nebojte se, za pár dní jsem zpět. Připraven v plné síle do roku 2020,“ dodal sportovec.

Mohlo by vás zajímat

Další články