Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Takhle si Krejčíř užívá bez spárů sekty: Pije alkohol, souloží se svou novou přítelkyní jak o život a tady je výsledek!

Tomáš Krejčíř si konečně může dopřávat to, co měl roky zakázané.
Zdroj: herminapress.cz

Herec Tomáš Krejčíř (42) se před několika lety stáhl do ústraní. Potom, co přestal účinkovat v seriálech komerčních televizí, o něm dlouho nebylo vůbec slyšet. Až po delší době se do médií dostala zpráva, že herec odešel od Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů. V pořadu České televize 13. komnata pak prozradil, že už se svou manželkou nežije a místo ní si našel novou partnerku.

Dříve Krejčíř sloužil církvi a poctivě dodržoval její pravidla. Ze svého výdělku musel organizaci odvádět obrovské peníze, a když se mu pak podařilo zjistit, co jsou tito lidé zač, rozhodl se odejít. „Nakoukl jsem pod pokličku této organizace a k některým členům se církev nezachovala hezky. Přestal jsem platit desátky, nechodil jsem na shromáždění,“ popsal v pořadu svůj odchod Krejčíř.

S koncem této etapy se také rozešel se svou manželkou Gábinou, se kterou má tři děti, našel si novou přítelkyni, lékařku Petru, která je teď dokonce těhotná. Tajemství prasklo, když se pár objevil na jedné akci na Žižkovské věži a vzdouvající se břicho jeho partnerky nešlo přehlédnout. Krejčíř si dopřával sekt, který by dříve vůbec nemohl, a přestože byl poněkud zdrženlivý, pohledy na těhotnou Petru mu dělaly viditelně radost.

Související články

Další články