Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

TAKHLE SEXY SIMONA KRAINOVÁ NIKDY NEBYLA! A odvádí si polonahou brunetku domů. Dala se snad na holky?

Tohle že je máma od dvou dětí?
Zdroj: Ben Renč
+ Dalších 8 fotografií
Krásná modelka Simona Krainová (43) by sice mohla klidně do modelkovského důchodu, ale stále umí překvapit. Nikdo by jí netipoval, že je maminkou od dvou dětí, protože její postava je naprosto bezchybná. Až natolik, že se nebojí ji odhalit v negližé a sbalit na to mladou a spoře oděnou dívku. Zatajila nám snad něco sexy blondýnka?

Jestli už jste začali závidět Simoninu manželovi Karlu Vágnerovi, jakou má skvělou ženu, že jim domů přivede polonahou ženu a možná se může těšit i na trojku, tak si nechte zajít tak lákavou fantazijní představu.

Simona se sice experimentům nevyhýbá, ale teď nejde o žádný sexuální úlet, ale o nafocení kampaně na gramofony. Taky si klademe otázku, co tyto dvě sexy dámy mají společného s tímto zbožím při pohledu na tu hodně rajcovní fotku, ze které vášeň a jiskření jen čiší. Simoně to mateřství vůbec neubralo na přitažlivosti, spíše naopak. Nikdy nebyla tolik sexy jako teď.

Nebudeme vás dlouho napínat, jen se pokochejte jejím tělíčkem. A jestli nejste na blondýnky, tak vás potěší pohled na Simoninu kámošku, která toho ukázala ještě více. Prostě tento pohled vás zahřeje, i kdyby venku bylo minus dvacet.

Související články

Další články