Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Takhle šel čas s kamarádkou Terezy Simonou: Od laciné prostitutky po luxusní společnici

Takhle šel čas s kamarádkou Terezy Simonou: Od laciné prostitutky po luxusní společnici
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 113 fotografií
velká galerie
Tereza H. (22) svádí boj o život v pákistánském vězení a zvyká si na prostředí, které si Evropanka může jen stěží představit. Malá cela, hodně žen, nedostatečná hygiena, špatné a nekvalitní jídlo. S tím vším nyní heroinová pašeračka zápolí. Její bývalá kamarádka Simona H. si užívá života plnými doušky a z laciné prostitutky se pomalu mění v luxusní společnici.

Zatímco Simona H. ustavičně maká na své vizáži a z laciné prostitutky se pomalu stává luxusní společnice, Tereza H. bojuje o holý život v pákistánském vězení. Heroinová Tereza prožívá doslova muka.

Problémy s nedostatečnou hygienou, ranní vstávání a nekvalitní jídlo se staly její denní rutinou. Pomalu se smiřuje s tím, že osm let a osm měsíců, které dostala za pašování necelých devíti kil heroinu, jsou pro ni vlastně výhrou, protože také mohla dostat doživotí.

Simona H. někdy na začátku roku 2017 vypadala jako laciná holka odvedle, která přijela z největší díry a nyní chce svým tělem dobýt svět. Její fotky budily v lidech rozporuplné reakce a bylo jasně poznat, čím se tahle slečna živí.

Od té doby ale ušla velký kus cesty. V současné době je na Simoně poznat, že razantně zhubla a konečně přestala fotit podivné fotky, ze kterých byl cítit laciný eskort. Podívejte se do galerie na to, jak šel čas s bývalou nejlepší kamarádkou Terezy H.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy