Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Takhle se změnila Markéta Konvičková za 10 let: Z nevkusného špíčku hodně odvážnou kráskou

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 24 fotografií
proměna
Markéta Konvičková (24) se od dob SuperStar pořádně změnila. Z nevýrazné šedé myšky se zpěvačka proměnila v pořádně žhavou dračici, která se jako jedna z mála SuperStar hvězdiček dokázala udržet v českém šoubyznysu. V současné době blondýnka natáčí nový klip, ve kterém měla co dělat, aby neukázala ňadra.

Markéta Konvičková se dostala do podvědomí lidí v roce 2009, kdy se objevila v pěvecké show SuperStar. Z 11 tisíc přihlášených skončila na 9. místě a zaznamenala opravdu raketový vzestup, který si na rozdíl od ostatních soutěžících dokázala udržet.

Tehdy jako patnáctiletá puberťačka předstoupila před porotu a okamžitě ji zaujala svým hlasem. Na vzhledu ale musel zapracovat tým odborníků. Z holky, která měla kila navíc a trčela jí sláma z bot, se stala sexy kočka, která dokáže zaujmout i deset let po pěvecké reality show.

Pohledná blondýnka v současné době natáčí svůj další klip a podle všeho bude hodně odvážný. Markéta si musela dávat pořádného majzla, aby jí při natáčení nevypadlo ňadro. V klipu bude mít totiž na sobě jenom krátkou bílou košili.

Související články

Další články