Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Takhle se změnil Richard z Komisaře Rexe: Pronikavé modré oči fešákovi zůstaly

Tobias Moretti: Richarda Mosera z Komisaře Rexe byste nepoznali
Zdroj: Profimedia, studio ORF / Ali Schafler
+ Další 3 fotografie
Osudy

Vzpomenete si na Richarda Mosera, nejznámějšího parťáka Komisaře Rexe? Jeho představitel, Tobias Moretti (62), se nesmírně změnil, oženil se s hobojistkou a vlastní farmu, na které vyrábí vlastní biopotraviny.

Parťákovi Komisaře Rexe je už přes šedesát

Populární kriminálka Komisař Rex svého času přikovala k televizorům nejednoho českého fanouška detektivních seriálů. Vzpomenete si ještě na parťáka německého ovčáka Rexe? Oblíbeného vyšetřovatele Richarda Mosera ztvárnil herec Tobias Moretti (62).

Vzal si hobojistku a vyrábí biopotraviny

Moretti hrál v seriálu do čtvrté série a jde o jeho nejznámější roli, a to i přesto, že natočil desítky dalších filmů a působí i v Mnichovském komorním divadle. Po skončení seriálu se herec také začal věnovat svému hobby - farmaření. Herec si na konci devadesátých let zařídil farmu nedaleko Innsbrucku, kde chová dobytek a vyrábí vlastní biopotraviny.

Tobias Moretti zůstává věrný své ženě hobojistce Julii Wilhelm, kterou si vzal už v roce 1997 a se kterou má syna Lenze a dcery Bosu a nejstarší Antonii, která se také živí jako herečka. Herec má italsko-rakouské kořeny. Přestože se změnil nesmírně, jeho modré pronikavé oči mu zůstávají...

Související články

Další články