Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Takhle se získávají voliči! Švédský politik dal omylem na internet fotografii svých genitálií a teď se tomu směje

„V rámci politické kampaně uvidíte nevídané!“
Zdroj: Instagram

Ve Švédsku mají všechno lepší. Mají tam lepší sociální služby, lepší silnice a také mnohem lepší liberální politiku. A k tomu patří, že tam mají i mnohem lepší politiky. Dokážete si představit, že by nějaký náš politik publikoval omylem na internetu svůj penis a jenom se tomu zasmál, mávl by nad tím rukou jako nad zábavnou historkou a jelo se dál?

Ostatně, dokážete si představit, že by se nějaký český politik nechal tetovat a pak si to vyfotografoval a dával to na internet?

Přesně to se stalo švédskému poslanci Larsi Ohlyovi, který chtěl dát na svůj účet na Instagramu fotografii svého nového tetování, ale bohužel se fotil nahý. Neuvědomil si, že spolu s tetováním dává na odiv ještě jednu zajímavou věc. Své vlastní genitálie.

Když ho na to lidé začali upozorňovat, ihned obrázek smazal a nahrál tam znovu cenzurovanou verzi. A na Twitter napsal: „Ha, ha, omylem jsem dal na Instagram obrázek, který ukazoval více, než měl. Už je to opravené.“

V rozhovoru s novinami The Local se ho na incident ptali a Lars Ohly jim řekl, že člověk musí být prostě nad věcí.

Na druhou stranu, ještě že se to neděje u nás. Kdyby omylem dávali na internet svá ohanbí takoví lidé jako Jiří Paroubek, Miloš Zeman nebo Petr Nečas, spíše bychom z toho pak měli noční můry.

Související články

Další články