Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Takhle se žije v Rusku! 20 LUXUSNÍCH fotek, které na Instagram dala ZLATÁ MLÁDEŽ

Takhle se žije v Rusku.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
galerie fotek
To je ale život! Jejich rodiče vydělávají hodně peněz a jejich dětí vědí, jak je utratit. Drahá auta, jachty, dovolené, soukromá letadla a nákupy za statisíce! Takhle si dnes žije ruská zlatá mládež. Na sociálních sítích se označují hashtagem RichRussianKids, tedy bohaté ruské děti.

Pokud se chcete řadit k téhle partičce, musíte vlastnit následující: drahá auta (nejlépe jich mít plnou garáž a pak řešit dilema, se kterým si vyjedete na nákupy nebo na luxusní výlet), dál se vyplatí doma chovat nějakou šelmu. Nejlépe se zeptat rodičů, jestli vám nepořídí mládě lva nebo tygra.

Pokoj musíte mít vybavený kýčovitěji než salon za doby Ludvíka XIV. Samé polštářky, sofa, těžké závěsy, postel s nebesy a drahé koberce. Na výlet si pak rozhodně nesmíte zapomenout přibalit láhev šampaňského a všechno fotit tak, aby byly vidět vaše superdrahé hodinky na zápěstí.

Na dovolenou se také jezdí za luxusem. Nejlepší je pozvat si kamarády na svoji soukromou jachtu nebo soukromým letadlem procestovat víc destinací najednou. A pokud se vydáte pařit, tak zásadně tam, kde můžete potkat nějaké ty světové celebrity.

Holky podstupují plastické operace v nízkém věku a kluci řídí auta, na která si běžný člověk nevydělá ani za celý život. Mládež na fotkách si určitě žije pohádkovým životem, podívejte se do galerie a posuďte sami.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy