Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Kateřina Kristelová změnila image: Prokoukla a vypadá dobře

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 6 fotografií
proměna
Kateřina Kristelová (39) momentálně neprožívá jedno z nejkrásnějších období ve svém životě. Její přítel Tomáš Řepka (45) přednedávnem nastoupil do výkonu trestu. Na druhou stranu, jak sama moderátorka už jednou řekla, jejich vztah je zase o něco pevnější. Navíc se podle sociálních sítí rozhodla pro příjemnou změnu.

"Je mi smutno a stýská se mi. Ale náš vztah je zase o velký kus pevnější," říká Kateřina Kristelová (39) v prvním rozhovoru od chvíle, kdy její přítel Tomáš Řepka (45) nastoupil k výkonu trestu.

„Tomáš mi strašně chybí a stýská se mi po něm. Snažím se žít obyčejný běžný život. Komunikujeme spolu denně, ty chvíle jsou pro nás dva nejkrásnější,“ přiznává Kristelová s tím že to není ani pro jednoho zrovna nejlehčí.

Instagram Kateřiny je už pěkně dlouhou dobu pod naprostým drobnohledem. Najde se spousta lidí, kteří při Kristelové stojí, ale také hodně těch, kteří moderátorku nemohou ani vystát. Před nedávnem ale přítelkyně Řepky zveřejnila fotku, která všechny překvapila.

Kristelová podle fotky odhodila prodloužené vlasy a doslova prokoukla. V krátkých blonďatých vlasech jí to opravdu sekne. Navíc našpulenou pusu vyměnila za úsměv a i její největší hateři se shodují na tom, že to Kateřině sluší. "Musím uznat, že tady to Kristelce fakt sluší," píší na Facebooku.

Související články

Další články