Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Takhle se sexy Gábina Koukalová svlékala už dříve! Ukázala víc než na mistrovství a nikomu to nevadilo!

Zdroj: reprofoto IBU/facebook.com
+ Dalších 17 fotografií
Na mistryni světa v biatlonu Gábinu Koukalovou (27) je opravdu skvostný pohled. Její ňadra zachytil štáb mezinárodní unie IBU, který natáčel, jak se převléká, a vysílal vše dál živě na internetu. Fanoušci se bouří a nikdo nechápe, jak si to kameraman mohl ke Gábince dovolit. Zapomněli snad, že kráska nemá s nahotou vůbec žádný problém? Společně se svým manželem Petrem Koukalem nafotila sexy akty. A bylo tam vidět rozhodně víc!

Nejkrásnější biatlonistka Gábina Koukalová (27) nám dělá radost nejen při závodě. Je vždy krásně upravená a sluší jí to, ale také se jí hodně daří! A i když se převléká, je na ni krásný pohled. Kameraman mezinárodní unie IBU zachytil její ňadro při převlékání a fanoušci ho teď nenávidí. Jenže asi zapomněli, že Gábina se svlékala už mnohem dřív a dobrovolně!

Společně se svým manželem Petrem Koukalem nafotila žhavé akty, na kterých vidíme z jejích ňader mnohem více. Vzpomínáte na ně? Koukalová je opravdu krásná žena a nebojí se ukázat světu. A to hlavně když jde o dobrou věc. Společně se se svým manželem svlékli donaha kvůli boji proti rakovině A že je na co se koukat! Vznikly tak totiž pořádně žhavé snímky!

Ona je nekrásnější biatlonistkou a on pohledný mužem. Oba mají vypracovaná těla a srší sex-appealem. Na fotografiích dává Koukal pozor, aby jí nebyla vidět ňadra, a ona si zase hlídá jeho intimní partie. I když se badmintonista snažil se všech sil si svoji lásku pořádně zakrýt, moc se mu to nepovedlo Její prsa jsou vidět mnohem více než na mistrovství světa! A proto si Gábina ze snímků, které natočil kameraman mezinárodní unie IBU, nic nedělá. Proč taky? Je přece krásná žena, tak ať se všichni závistivci podívají! Podívejte se do galerie na sexy fotografie hvězdného páru!

Jak Gábina ukázala ňadra na mistrovství, si přečtěte ZDE

Související články

Další články