Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Takhle se představily nové AquaBabes na televizních obrazovkách. Jak se vám líbí?

+ Další 3 fotografie
AquaBabes
Nové AquaBabes již mají za sebou letošní velký debut na televizních obrazovkách. Šest krásných, mladých a hlavně nadaných zpěvaček se světu představilo v novém spotu na pramenitou vodu, ve kterém zazní i jejich dlouho chystaný hit Living my life. Dívky, které tvoří uskupení letošního pátého ročníku projektu podporujícího mladé talenty, chtějí svým prvním hudebním počinem navázat na úspěchy svých předchůdkyň a posunout celý projekt na další úroveň. Proto si dívky letos píseň napsaly samy za asistence uznávaného producenta Jiřího Buriana alias Kapitána Dema.

Šestice krásných a talentovaných dívek ve složení Viah, Eleni, Aiko, Zuzka a Simona s Denisou ve zbrusu novém spotu ukazuje proces, jak vznikala nejen nová píseň, ale také letošní sestava AquaBabes. Pojďte se s námi podívat, jak tyhle nadané kočky společně tvoří! Celý klip k písni Living my Life, ze kterého televizní spot vychází, bude již brzy ke zhlédnutí na YouTube: https://www.youtube.com/…/AquaBabesCZ Tahle šikovná šestka navazuje na předešlé sestavy AquaBabes, které se svými singly v minulých letech lámaly rekordy ve sledovanosti. Jestli budou nové členky talentové platformy podobně úspěšné, je zatím ve hvězdách. Vše ale napovídá tomu, že k tomu mají velmi slibně nakročeno a my o nich ještě hodně uslyšíme. Tohle jsou nové AquaBabes, která se vám líbí nejvíc?

Mohlo by vás zajímat

Další články