Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Takhle se na heroinové Tereze H. podepsal zub času: Z atraktivní společnice uzlíček nervů v base!

Zdroj: archiv
+ Dalších 65 fotografií
TAK JDE ČAS
Tereza Hlůšková (22) byla loni v lednu zadržena na pákistánském letišti s necelými devíti kilogramy heroinu. Následně více než rok strávila ve vazbě a do poslední chvíle doufala, že bude osvobozena a odjede zpět do Česka za svojí rodinou. Bohužel realita je taková, že dostala osm let a osm měsíců natvrdo. Někteří hovoří o tom, že měla Tereza štěstí. Ona si to však nemyslí....

Tereza H. pochází z Uherského Hradiště, kde nějakou dobu pracovala v místní továrně. Takový život se ale mladé dívce nezamlouval, a tak začala dělat luxusní společnici. Se svojí bývalou kamarádkou Simonou H. cestovaly po celém světě.

Tereza si až do loňského ledna užívala nekonečné párty, alkohol a přítomnost sexy mužů. O něčem takovém si může v současné době nechat jen zdát. Tereza Hlůšková dostala za pašování necelých devíti kil heroinu osm let a osm měsíců.

Po rozsudku se dívka naprosto zhroutila a nemohla uvěřit tomu, že se domů do Česka jen tak nevrátí. Ještě před dvěma lety byla Tereza sexy holka, za kterou se otáčeli muži. Dnes by se za ní někdo otočil jen stěží.

Tereza trpí kvůli nedostatečné hygieně. Několik měsíců musela dokonce místo vložky nosit hadr. Strava ve věznici je také mizerná a převážně se skládá z tučného chleba, ze kterého Tereza přibírá. Navíc má v base jen minimum pohybu.

Když k tomu přidáme stres a nervové zhroucení, není divu, že Tereza už dávno nevypadá jako byť druhořadá modelka, ale jako uzlíček nervů.

Související články

Další články