Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Takhle se Ivana Chýlková a Petr Rychlý měnili ve světově známé celebrity. Neuvěříte, co všechno museli podstoupit

Není to žádná sranda sedět hodiny v maskérně.
+ Další 4 fotografie
Jestli si myslíte, že nejtěžší na celé soutěži Tvoje tvář má známý hlas je choreografie a zpěv, tak se mýlíte. Možná ta fyzická námaha je lepší než hodiny prosezené v maskérně, kde musí poslušně držet vizážistům, kteří z nich tvoří jiné lidi. Jak se měnila Ivana Chýlková s Petrem Rychlým, to byl vážně nepředstavitelný proces.

V sobotu museli vytrpět opravdu velkou proměnu. Z Petra Rychlého (50) dělali černošského zpěváka ze skupiny Village People a Ivana Chýlková (53) byla k nepoznání od originální Conchity Wurst. Jenže co tomu předcházelo, to byste možná nikdo nechtěl zažít.

Hodiny se nepohnout, nechat patlat na sebe různé barvy, které jim můžou způsobit i různé vyrážky, nalepit vousy a falešné vlasy. A to vše bez jakéhokoliv pohybu, aby něco ještě nezkazili a vizážisté nemuseli znovu začít dělat masku.

Ale i to čekání a neskutečná nuda se nakonec vyplatily, jen se podívejte, jak se herci proměnili ve světově známé zpěváky. Je to až k neuvěření, co šikovné ručičky maskérů dokážou…

Mohlo by vás zajímat

Další články