Idol všech puberťaček Justin Bieber (19) má pořádný průšvih. Když byla policie prohledávat jeho dům kvůli incidentu s házením vajec po sousedovi, našla v jeho domě kokain!

Bieber nedávno pořádně zdemoloval dveře souseda, když se rozhodl na ně házet vejce. Dokonce měl během toho i lehce zranit třináctiletou dívku. Policie pak během běžné domovní prohlídky, kdy hledala kazetu z bezpečností kamery, která měla obsahovat důkazy k incidentu s vejci, ve zpěvákově domě ve čtvrti Calabasas našla pytlíček s kokainem a nastalo pořádné vysvětlování. Podle portálu TMZ.com bylo na místě asi osm lidí, které policie zadržela. Nakonec se zjistilo, že drogy prý nepatřily Bieberovi, ale jeho kamarádovi rapperovi Lil Za, kterého policie zatkla. Bieber nebyl ani vyslýchán ani zatčen.

I když drogy patřily údajně kamarádovi Biebera, rozhodně to na už tak pošramocenou pověst zpěváka nevrhá dobré světlo. Je dost možné, že kamarád udělal pro Biebera jenom laskavost a to, že drogy patřily jemu, na sebe prostě svedl.

Belieberky samozřejmě věří tomu, že jejich pop idol by nikdy nic takového neudělal a rozhodně si nosem neprotahoval zakázané látky, ale až si tuhle informaci přečtou jejich matky, plakáty nad postýlkami v dětských pokojíčkách rychle zmizí.