Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Takhle s ní šel čas… Charlotte Štiková při svých 160 centimetrech hubne jako o život!

Charlotte hubne jako o život.
Zdroj: archiv
+ Dalších 48 fotografií
Chce být kočičkou za každou cenu! Hvězda reality show Štiky slíbila, že se pustí do velkého hubnutí a svá slova zatím plní. Charlotte Štiková (22) dokázala urazit za více než čtvrtinu roku pořádný kus cesty, když se jí podařilo shodit téměř čtrnáct kilogramů. Může za to rozhodně změna stravování, ale i to, že už nebydlí se svou matkou Monikou a zmizel z ní stres...

Boubelka Charlotta o svém hubnutí pro eXtra.cz promluvila. „Na začátku jsem změnila stravu. A když jsme se odstěhovali od mé matky, přestali jsme se hádat, ještě se to zlepšilo. Už nejsme tolik ve stresu,“ řekla nejmladší z klanu Štikových, která se nedávno odstěhovala se svým přítelem Ifkem a netají se tím, že při svých 160 centimetrech na výšku vážila 94 kilogramů.

„Vím, že se to asi brzy zastaví, ale hubnout budu dál,“ těší se Charlotta Štiková, že pokud vydrží, brzy z ní bude zase pěkná holka, za kterou se budou otáčet nejen muži, ale i ženy. Musí ale vydržet. „Snad se nestane nic zásadního. Určitě brzy zveřejním nějaké fotky, jak se mi daří hubnout,“ dodala blondýnka kyprých tvarů, která má ale hodně velkou vůli.

Související články

Další články