Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Takhle s ní šel čas: Berenika Kohoutová spí v Ordinaci s Peroutkou, hrála tam už před osmi lety!

+ Dalších 93 fotografií
Berenika Kohoutová (27) v Ordinaci v růžové zahradě pořádně zamíchala kartami. V roli dvojnásobné maminky Denisy svedla na obrazovkách nezletilého Milana Peroutku (28) coby Jonáše. Předtím přitom byla milenkou jeho otce. Jen málo lidí si ale pamatuje, že Berenika v nejslavnějším českém seriálu hrála už v roce 2010 jako devatenáctiletá.

Berenika Kohoutová je mezi českými herečkami rozhodně ta kontroverznější. A v Ordinaci v růžové zahradě vyfasovala roli, kterou si rovněž za rámeček určitě nevystaví.

Diváci vídají Kohoutovou v Ordinaci jako dvojnásobnou maminku Denisu. Ta pořádně zamotala hlavu mladému Jonášovi, synovi vrchní sestry Květy, v podání Milana Peroutky. Ještě než se s Jonášem dala dohromady, byla milenkou jeho tragicky zesnulého tatínka. A právě s ním má dvě děti.

Berenika se teď v jednom z nejsledovanějších českých seriálů bude objevovat častěji. Nastoupila totiž do nemocnice jako dispečerka záchranné služby a čekají ji techtle mechtle s doktorem Hanákem.

Málokdo ale vůbec tuší, že se Kohoutová v Ordinaci už v minulosti objevila. Bylo jí teprve devatenáct let, když si v roce 2010 střihla epizodní roli dcery jednoho z pacientů. Od té doby se pořádně změnila. Přesvědčte se v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články