Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Takhle rozčíleného Radka Kašpárka jste ještě neviděli: Pája z MasterChefa podvede porotu

+ Další 3 fotografie
masterchef
Ve středečním díle kulinářské soutěže MasterChef Česko nebude nouze o silné emoce. A zrovna pozitivní emoce to nebudou. Porotce Radka Kašpárka rozčílí jednání soutěžícího Páji, který bude plýtvat masem. Při jedné z výzev totiž vyhodí do koše celé žebro. Nejen že to schytá od svého týmu i od poroty, ale Pája bude označen za podvodníka. Jak tohle dopadne?

Ve středu si soutěžící vyzkouší další vaření venku. Servírovat se budou skvělé burgery partě čtyřiceti motorkářů. Celá příprava jídla se ale nemile zvrtne.

Velký přešlap

Kapitán modrého týmu Pája totiž schválně vyhodí celé žebro neočištěné od libového masa do koše, aby pomohl svému týmu k vítězství v rychlosti krájení masa. „Prostě vysolili na mě, že jsem podváděl, ale já jsem nechtěl podvádět. To nebyl podvod, to bylo se záměrem vyhozené. Já to vím,“ obhajoval Pája svůj čin, kterým však pořádně naštval nejen svůj tým, ale především hlavního porotce Radka Kašpárka.

Rozzuřený porotce

Ten reagoval na Pájovo jednání hodně ostře. „Tohle kdyby mi udělal kuchař v práci, tak ho normálně seřežu,“ práskl vzteky do stolu Radek. Všichni tři porotci MasterChef Česko jsou velmi citliví na zacházení se surovinami a takové plýtvání je pro ně absolutně nepřípustné. „Já jsem to bral, že zadání je takové, že si použijeme takové maso, které my budeme chtít,“ snažil se marně obhájit své jednání Pája.

Pája byl už několikrát jen krůček od vyhazovu. Vždy mu to ale prošlo a nakonec skončil na balkoně. Bude právě tento přešlap jeho poslední v soutěži? A jak dopadne jeho tým, který ho za své jednání s masem nesnáší? Uvidíte už zítra v MasterChef Česko ve 20:20.

Související články

Další články