Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Takhle řeší problémy v oblíbené destinaci Čechů: Muž obtěžoval turistku, zbili ho do krve

Zdroj: Facebook
Drsné praktiky
Dovolenkovému ráji Čechů vypadl pořádný kostlivec ze skříně. Maminku dvou dětí sexuálně obtěžoval starší muž v hotelovém výtahu. Manžel si šel stěžovat na recepci, personál však místo přivolání policie vzal spravedlnost do vlastních rukou. Chlípníka zkopali v kanceláři ředitele do krve!

Skotská rodinka se dvěma dětmi si letěla do Egypta koncem srpna odpočinout a vydovádět se u moře. Už po třech dnech se ale pobyt v luxusním hotelovém resortu proměnil v peklo. Zapříčinil to muž, který Joannu (32) sexuálně obtěžoval!

Zrovna se s dětmi (8 a 4 roky) vracela ze snídaně a ve výtahu na ni číhal zaměstnanec v hotelové uniformě. Nejprve ji chtěl políbit na tvář. Dovolila mu to, protože se domnívala, že se jedná o místní zvyk.

Jenomže chlípník chtěl vzápětí mnohem víc, začal ji ohmatávat a šeptat zvrhlosti do ucha. "Řekla jsem mu, aby s tím přestal. Když se dveře ve třetím poschodí otevřely, nevystoupil. Výtah začal opět klesat a on mě stále držel a nutil mě, abych ho políbila na rty. Syn se mě ptal, jestli jsem v pořádku. Kvůli dětem jsem nechtěla dělat scénu. Dveře se otevřely v přízemí a my jsme vystoupili. Byla jsem v šoku," popsala Joanna skotskému listu Daily Record.

Všechno řekla manželovi Markovi (32), který čekal na pokoji, jelikož mu toho rána bylo špatně. Společně se muže vydali hledat a našli ho v hale u recepce. Asi padesátiletý Egypťan tam elektrickou plácačkou zabíjel mouchy. Manžel chtěl po recepčním, aby zavolal policii, pak se ale stalo něco šíleného.

Personál Egypťana odvlekl do kanceláře ředitele, kam po chvíli dorazil i šéf ochranky. Několik lidí začalo muže surově mlátit, dostal několik ran a kopanců, až začal krvácet. Mark na ně křičel, aby ho přestali bít, ale bez odezvy.

Joanna v minulosti bojovala s panickými záchvaty a po zážitku z Egypta jimi začala trpět znovu. Cestovka rodince nabídla směšné odškodné ve výši asi 4 tisíc korun, později ho zvýšila na 11 tisíc. Turistům ale nejvíc vadí, že se incidentem vůbec nezabývala policie. Do dovolenkového ráje Čechů se tak tihle Britové asi už nikdy nevrátí.

Související články

Další články